قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

درباره سوزوکی

شرکت سوزوکی کورپوریشن (Suzuki CORPORATION) یکی از شرکت های باسابقه درخشان در منطقه آسیای شرقی و خاورمیانه میباشد که محصولات خود را تحت برند سوزوکی در دنیا عرضه مینماید.

سوزوکی متشکل از چندین شرکت در قالب گروه شرکت های سوزوکی به صورت تخصصی زمینه محصولات پتروشیمی ، مواد اولیه تکنولوژیکی ، تجهیزات صنعتی ، لوازم خانگی ، سیستم های امنیتی ، لوازم الکترونیک خودرو ، و همچنین تجهیزات فناوری اطلاعات فعالیت مینماید.

سوزوکی از سال 2010 با هدف ایجاد ارزش افزوده برای خود و شرکای تجاری ، با تکیه بر استراتژی استفاده از امکانات تولید کنندگان توانمند بومی در مناطق مورد نظر ، موفق به کسب سهم بازاری مطابق با برنامه های پیش بینی شده خود ، از طریق کاهش هزینه ها و تولید کالاهایی متناسب با سلیقه مصرف کنندگان محصولات این برند گردد.

دفتر مدیریت خاورمیانه این برند واقع در ایران بوده و کارخانه تولید درب بازکن ها و بازوهای الکتریکی زیر نظر متخصصان تحقیق و توسعه و کارشناسان کنترل کیفیت دفتر مرکزی واقع در سنگاپور از سال 1390 با تمام ظرفیت فعال میباشد.

سوزوکی با شعار ایده ژاپنی ، تفکر جهانی ، قصد دارد با بکارگیری استعداد های جوان در کنار مشاوران کارآزموده یکی از سه برند مطرح منطقه در زمینه تولید تجهیرات خانه هوشمند باشد.

بخش هاي مختلف کارخانه جهت معرفی بیشتر آن بدین قرار است:

  1. واحد PCB:

تولید بردهای الکتریکی، این واحد برگرفته شده از ترکیبی از تکنولوژی “اروپا و ژاپن” با توجه به شرایط و مزیتهای داخلی کشور، تولید کننده بردهای الکتریکی مورد استفاده درب بازکن ها، پنل ها و بردهای بازوهای الکتریکی می باشد.

 

  1. واحد تولید:

واحد توليد سوزوکی با بكارگيري روشهاي نوين ، مواد اوليه مرغوب، تجهيزات مناسب و استاندارد، استفاده از تجهيزات كنترل ، ضمن برنامه ريزي دقيق و رعايت اصول كيفي در فرآيندهاي تولید ، خط مشي خود را به هنگام و رعايت اصول استانداردهاي تضمين كيفيت بنا نهاده است، كه در اين راستا با ارتقاي سطح علمي و مهارتي پرسنل از طريق آموزشهاي مرتبط و افزايش بهره وري نيروي انساني توانسته است ضمن تحقق خط مشي فوق، محصولاتي را توليد نمايد كه قابل رقابت با محصولات مشابه در كلاس جهاني باشد.

 

  1. واحد تزریق:

تامین کننده تمامی قطعات پلاستیک جهت استفاده در دربازکنهای تصویری و درب های کنترلی با استفاده از مواد اولیه درجه یک

 

  1. واحد فلزکاری:

تامین کننده تمامی قطعات فلزی دربازکنهای تصویری و درب های کنترلی با استفاده از مواد اولیه درجه یک.

 

  1. واحد خدمات پس از فروش:

ارائه خدمات پشتيباني موفقيت آميز،خدمات به موقع در بالاترین سطح کیفیت، مدیریت امور مشتریان و پاسخگویی و توجه به نظرات و انتظارات آنها ، آموزش کارکنان به منظور ارتقا سطح دانش و مهارت ، پیگیری و کنترل تمامی امور مشترکین از اهداف این مجموعه  می باشد.

 

  1. R&D:

یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین بخش ها و هسته اولیه فعالیتهای تحقیقاتی این شرکت واحد R&D و یا همان تحقیق و توسعه می باشد. عمده فعالیت های این بخش ارتقاء سطح اطلاعات شرکت ، بهینه سازی فرایندها، انتقال و جذب فناوریهای نوین و کسب دانش فنی و مهندسی می باشد.  این واحد با بهره گیری از امکانات ، تجهیزات و تکنولوژی روز در تلاش جلب رضایت مشتریان خود با تولید محصولات جدیدتر و امکانات بیشتر می باشد.

 

  1. واحد تعمییرات

این واحد با در اختيار داشتن پرسنل مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات پس از فروش شامل : تعويض قطعات محصولات مشمول ضمانت نامه شرکت و انجام تست نهایی و تایید در حداقل زمان می باشد.

 

  1. واحد کنترل کیفیت

فعالیت واحد کنترل کیفیت در کارخانه سوزوکی  به سه بخش کنترل مواد اولیه، کنترل در حین تولید و کنترل نهایی تقسیم می شود.

در بخش کنترل مواد اولیه، کلیه مواد وروی به کارخانه مورد بازرسی و آزمایش قرار میگیرد تا در صورت تایید، اجازه ورود به خط تولید پیدا کنند. بخش کنترل در حین تولید و کنترل نهایی نیز از دیگر وظایف بسیار مهم واحد کنترل کیفیت است. بازرسان واحد کنترل کیفیت کلیه مراحلی که در فرایند صورت می گیرد را مورد بازرسی قرار می دهند تا از بروز هر گونه اشتباه در اسرع وقت جلوگیری نمایند تا کالای بدون هر گونه عیبی به دست مشتری رسانده شود. کلیه اطلاعات جمع آوری شده در بخش بازرسی نیز توسط مدیر واحد کنترل کیفیت در قالب گزارشات آماری و تجزیه و تحلیل کیفی به صورت روزانه به واحد ها به منظور افزایش کیفیت محصول نهایی و همچنین رضایت خاطر مشتری ابلاغ می گردد.

تمام تلاش واحد کنترل کیفیت ارائه محصول با حداکثر کیفیت به مشتریان گرامی است.

 

  1. واحد فروش

با برخورداری از کارشناسان مجرب فروش و متعهد در راستای کشف نیاز ها و تعیین راه حل های مناسب به منظور رفع نیازهای مشتریان بر اساس رعایت اصول مشتری مداری و رویکرد واقع گرایانه در تصمیم گیری مشتریان اقدام به اخذ سفارش با خواسته های مشتریان نموده و به خوبی توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان محترم خود باشد.

از اهداف متعالی مجموعه ، دسترسی آسان و سریع مصرف کنندگان به محصولات با قیمت مناسب می باشد که تیم بازاریابی و فروش شرکت سوزوکی با حداکثر توان عهده دار این وظیفه گردیده است.

 

  1. واحد اداری

از اموری که از طریق واحد اداری  انجام میگیرد، میتوان به مواردی چون انجام امور پرسنلی کارکنان ، اعم از حضور و غیاب ، محاسبات حقوق و مزایا ، امور درمانی ، امور بیمه پرسنلی ، صدورنامه ها و مکاتبات اداری با ادارات و سازمانها ، بروز رسانی وب سایت شرکت، امور بازرگانی و…. اشاره کرد.